Dilovası İYİ Parti çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Genel seçimde ittifak yapılmasına kesin gözüyle bakılan Sadet Partisi yönetim toplantısına İYİ Parti İlçe Başkanı ve temsilcileri katıldı.

| ATK | 426 Okuma

DİLOVASI İYİ PARTİ, SAADET PARTİSİNE ZİYARETTE BULUNDU

Dilovası İYİ parti Dilovası siyasetinde belirleyici siyaset yapma yolunda çalışmalarına her geçen gün hız veriyor. Kısa süre içerisinde çok önemli isimleri Dilovası’nda kadrolarına katan İyi parti önceki gün Dilovası Saadet Partisi İlçe yönetim toplantısına sürpriz bir şekilde katılarak hep birlikte gündemi değerlendirdiler. Dilovası İYİ parti İlçe Başkanı Emin Yılmaz, Dilovası Saadet Partisi İlçe Başkanı Mustafa Türel’e başarılar diliyerek ortak hedefin öncelikle Dilovası ve sonrada Türkiye de hayırlı çalışmaların olmasını dile getirdi. Daha sonra konuşan Ev sahibi Mustafa Türel, kendilerinin İYİ Partiye hayırlı olması dileklerinde bulunmak İçin arıtacakları bir günde iyi partinin sürpriz ziyareti karşısında mutlu olduklarını dile getirirken Türkiye de İyi parti ve Saadet partisinin güçlü bir birlikteliğini bekleyen milyonlar olduğunu dile getirdi. Dilovası’nın bir çok sorunu olduğunu Dilovası halkınında çok ciddi bir şekilde İktidara gereken tokatı atacağını savundu. 

Daha sonra yöneticiler birbirler İle tanışma Faslı yaptıktan sonra çok samimi bir ortamda çaylar içildi samimi sohbetler yapıldı. Saadet partili yöneticiler en kısa zaman da İYİ Parti İlçe teşkilatına da hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunacaklarını söylediler.