Dilovası İYİ parti ilçede ki organizasyonlara tüm hızı İle devam ediyor.

| ATK | 398 Okuma

DİLOVASI İYİ PARTİ’DEN COŞKULU ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI

Dilovası İYİ parti ilçede ki organizasyonlara tüm hızı İle devam ediyor. Anneler günü programı kapsamında Yıldırım düğün salonunda bir araya gelen İYİ partili bayanlar doyasıya eğlenerek, stres attılar. Dilovası İYİ parti kadınlardan Sorumlu birim başkanlığında düzenlenen Anneler günü etkinliğine yüzlerce bayan katıldı. Dilovası’nda bugüne kadar böyle bir organizasyonda toplanan kadın sayısı çoğunluğuna da ulaşan Dilovası İYİ parti organizasyona gelen anneleri çiçek ve ikramlar İle karşıladı.

“BU ORGANİZASYON YILLARCA KONUŞULACAK”

Programı tertip eden, İYİ Partili Bayanlardan sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Makbule Bildir, yıllarca konuşulacak bir organizasyon yaptıklarını ve bayanların İyi partiye bakışlarının çok iyi olduğunu söyledi, “ayrıca bu organizasyonun kötü geçmesini bekleyen bazı kesinler oldu, çok şükür biz Bizlere güvenen kimseyi mahçup bırakmadık belkide yıllarca konuşulacak bir organizasyon düzenledik” dedi.

BAYAN VEKİL ADAYLARI DA KATILDI

Organizasyonda kısa bir konuşma da yapan Dilovası İyi parti ilçe başkanı Emin Yılmaz “Öncelikle programı tertip eden Kadınlardan Sorumlu Başkan Yardımcım Makbule Bildir’e İlçe Başkan Yardımcılarım Burcu Üveyik, Melek Cibir, Meral Pırtı, Melahat Tamcı, Melike Topçu’ya öncelikle vermiş oldukları mücadele ve bu muhteşem organizasyon İçin teşekkür ederim. Eli öpülecek annelerimize ancak bu kadar güzel organizasyon yakışırdı. Allah hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmasın hepinizden Allah razı olsun” diyerek sözlerini tamamladı, Ayrıca programa İyi parti Milletvekili bayan aday adayları da katıldı.