AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ve yönetimi, Kızılay Dilovası Şube Başkanı Ali Üzer'i ziyaret etti.

| onuk2941 | 451 Okuma

AK Genç Dilovası, Kızılay Şubesini Ziyaret Etti

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca,"149 yıldır gönüllü olarak çalışmalar yürüten Türk Kızılay'ı günümüze kadar milyonlarca insanımıza yardım elini uzatmıştır. Kızılay halkın kara gün dostudur, hizmet ederken yurt içi yurt dışı gözetmeksizin faaliyetlerini yürütür böylesine önemli bir faaliyeti icra eden Kızılay'ın yönetimini ve gönüllülerini canı gönülden kutluyorum" dedi.

Kızılay'ın yardımlarla ayakta kalan bir kurum olduğunu ve yapılan yardımların felakete uğrayan veya yardıma ihtiyacı olan kişilere zaman kaybetmeden ulaştırıldığını belirten Kızılay Dilovası Şube Başkanı Ali Üzer, bu çalışmalarımız da bizleri yalnız bırakmayarak ziyaret nezaketinde bulunan gençlerimize teşekkür ederim" dedi. Başkan Üzer, AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Yeni Başkanı Emre Sarıca ve yeni yönetimine de hayırlı olsun temennilerini iletti ve Kızılay'ın gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgilerler verdi.